Atlas Mermer Fabrika DeposuFabrika

Fabrika’mızda, yaşama ayak uydurmak için gerekli en son trendleri takip etmenin en önemli yolu, teknolojiyi her adımda takip etmektir. Bu bilinç ile üretimimizin her bir evresinde teknolojiyi yakından takip ederek en teknolojik ve en yenilikçi çözümler ile üretimimizi sürdürmekteyiz.

İnsanlara bir şeyler sunmak, dünya pazarına açılmak, kendimizi ve ülkemizi başka ülkelerde de temsil edebilmek için en gelişmiş teknolojiyi, en iyi ustalık ile birlikte sunma gerekliliğinin bilincindeyiz. Fabrikamızda her bir personelimiz ile birlikte güvenli, disiplinli ve kaliteli bir üretim için gece gündüz çalışmaktayız. Atlas Mermer, kurulduğu ilk günden beri üretim teknolojisini, son model İtalyan makineler ile sürekli yenilemekte ve üretim gücünü teknolojisi ile doğru orantılı bir şekilde arttırmaktadır. Tüm bunların yanında Türk makine üreticileri ile birlikte Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır. Böylece, iş gücüne katkı sağlayacak makinelerin üretilmesinde çözüm ortaklığı rolünü üstlenmiştir. Bu sayede hem teknolojisini  güçlendirmeye hem de yerli üretimi desteklemeye sürekli devam etmektedir.

Modern tesisinde geniş makine parkuru ile üretim yapan Atlas Mermer, aynı zamanda yüksek stok kapasitesine sahip tesisinde plaka koleksiyonu ve ebatlı ürünlerini sürekli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.  Her bir çalışanımız ile en büyük önceliğimiz, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetidir.

Çevreci

Teknolojik yatırımlarımızda en önemli ilkemiz, yapacağımız her yatırımın çevreci olmasına dikkat etmek ve özellikle en çevreci teknoloji ürünleri tercih etmektir. Arıtma tesisinde tamamen çevreci son teknolojik sistemleri kullanan Atlas Mermer, çevreye karşı da duyarlı çalışmayı sürekli prensip edinmektedir.