Atlas Mermer Kurumsal Üretim TesisiKurumsal

Kurumsal kimliğini ön planda tutmayı hedef edinen şirketimiz, İtalyan ve Türk makine sanayisinin son teknoloji makineleriyle donatılmış olan ve modern tesis, ekipman ve nitelikli iş gücü ile mermere hayat veren Atlas Mermer, 2008 yılında Denizli‘de kurulmuştur.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve hızla değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılayan özelliği ile dünya standartlarında üretim yapan entegre bir tesistir.

Güvenilir ticaret anlayışı ve üst düzey müşteri memnuniyetinin bilincinde olan şirketimiz, en kıymetli demirbaşımız olan doğayı da koruyup, doğal taşı tüm zerafetiyle işleyerek yaşam alanlarında kullanıma sunmaktadır.

Şirketimiz, geniş ürün yelpazesiyle ve dünya standartlarında sürdürülebilir kalitesiyle, standart ve müşterilerine özel çözümler üretmektedir.

Toplam 10.000 m² alan üzerinde kurulu olan tesisimiz; Mermeri, blok, levha ve ebatlı olarak üretip Türkiye’den başka bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Amacımız ve Hedefimiz

Kuruluşundan bu yana şirket odağına insanı koyan şirketimiz, insan için üretim yapmaktadır. Hedefi hem müşteri memnuniyetini sağlamak hem de kendi çalışanını mutlu etmektir. Mermercilik anlayışını modernize ederek bu anlayışı geliştirmeye ve gelecek nesillere aktarmayı hedeflemektedir. Bu sektörde dünya standartlarında üretim yaparak, dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikası

Atlas Mermer, kaliteyi ulaşılması gereken bir hedef değil, değişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak görmektedir. Bu bilinçle, bu süreci geliştirmek ve iyileştirmek için çalışmalar yapmaktadır.